Ankara Keşif Metraj konusunda son derece deneyimli bir teknik kadro tarafından kurulmuştur. Teknik personelinin tamamı, kendi alanlarında yüksek tecrübeye sahip ve yetişmiş elemanlardır. Yetenek ve tecrübelerini Ankara keşif metraj ın kalite, başarı ve performansını artırmak için kullanırlar. Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, eldeki işin gereklerini yerine getirmek ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak hedeflerinin başında gelir.

Misyonumuz:
Üstlendiği görevleri kalite ve gerçekleştirme süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korumak, çalışanlarının bünyesinde bulunmaktan gurur duyacağı bir şirket olarak profesyonel dünyada edindiği yeri her zaman üste taşımak.

Temel Prensiplerimiz:

Kuruluşumuzdan itibaren aşağıda belirtilen prensiplere sadık kaldık ve misyonumuzu yerine getirmek için bunlara gelecekte de bağlı kalacağız.

  • Genel ve mesleki etikten ödün vermemek,
  • Müşterilerimize ve birbirimize, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek,
  • Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • Genç çalışanlarımızı, yaratıcı, çalışkan ve dürüst olma kültürümüze göre eğitmek ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık, kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek,
  • Rekabet avantajımızı ve kârımızı; kendi yönetimsel ve teknik becerilerimizin mükemmelleştirilmesinde kullanmak.